dziennik | koncerty | skład | historia | teksty | foto | media | dyskografia | sklepik | prasa | księga | linki | forum | english | kontakt

 
  

ARCHIWUM DZIENNIKA 2009 
 

16.12.2010

  OSTRÓW ODWOŁANY...

-> KOMENTARZE

  

Z przykrością informujemy, że koncert zaplanowany na 17 grudnia br. w Ostrowie Wielkopolskim zostaje przeniesiony na prośbę organizatorów/właścicieli klubu Afera z przyczyn osobistych. Nowy termin koncertu to prawdopodobnie 4 luty 2011 roku (Będziemy potwierdzać) Zakupione bilety zachowują ważność. Bilety można również zwracać do punktów przedsprzedaży. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.
 

 
 
 

21.11.2010

  KILKA WIEŚCI...

-> KOMENTARZE

 
Witajcie, kilka świeżych wieść co tam słychać w KŚ... koncertowo jesień ruszyła pełna parą, koncerty w Opolu, Warszawie, Krakowie, Gliwicach bardzo udane, dziękujemy wam za ciepłe przyjęcie i zaśpiewanie z nami kilka piosenek... :) czas ruszać dalej, już w przyszły weekend pierwszy raz zawitamy do
Wałbrzycha (26.11), następnie ruszymy na północ i po drodze wstąpimy do Ostrowa Wlkp. by następnego dnia zatrzymać się w Szczecinie i następnie zamknąć koncertowy rok koncertem w Zielonej Górze... niestety koncert w katowickim Mega Clubie został przez organizatorów przełożony na przyszły rok i widzimy się dokładnie 13 lutego.
 
Informujemy również, zę w dalszym ciągu widniejemy w zestawieniu Trójkowej Listy Przebojów - "
Oranżada" czeka na Wasze głosy!

 
 

 
 
 

05.11.2010

  III ŚLĄSKI FESTIWAL CHARYTATYWNY

-> KOMENTARZE

 
Kto jeszcze nie ma planów na 10 listopada, niech zerknie na filmik! Do zobaczenia!

 
 

 
 
 

20.10.2010

  CARTON NADAJE... PAKIET ODZIEŻY

-> KOMENTARZE

 
CARTON NADAJE: Chwila już minęła od premiery "Oranżady" zespołu Koniec Świata, która to miała miejsce w tym roku. Zespół jest już po pierwszej części trasy koncertowej, za chwilę jedzie w dalszej jej część. Oczywiście od początku trasy zespół sprzedaje pakiet do "Oranżady" podczas koncertów. Dziś złożyło się, że trafia do sklepowego obiegu. W pakiet wchodzi koszulka męska i damska plus badziol.
 
 

 
 
 
 

06.10.2010

  PORĄBANA NOC - NOWY SINGIEL

-> KOMENTARZE

 
Miło nam poinformować, że dziś ukazał się nasz nowy singiel "
Porąbana noc", utwór ten znalazł się w nowościach na Liście Przebojów Trójki! Tak więc od teraz można oddawać głosy na 2 KońcoŚwiatowe utwory na liście: Porąbaną i Oranżadę! Serdecznie zachęcamy :)
 
głosuj - http://lp3.polskieradio.pl/nowosci
 
 
 

21.09.2010

  ORANŻADA TOUR - CZĘŚĆ JESIENNA

-> KOMENTARZE


Uwaga Uwaga, pojawiają się miasta, które odwiedzimy w jesiennej części
ORANŻADA TOUR - trasy promującej nasz najnowszy album. Juz niebawem więcej nowych terminów a tymczasem wskoczcie do działu koncerty po więcej szczegółów...!
 

 
 

18.09.2010

  TARNOWSKIE GÓRY...

-> KOMENTARZE

 

No niestety kolejna przykra niespodzianka, po pełnym zapewnieniu ze strony klubu Detox w Tarnowskich Górach o spełnionym riderze technicznym Końca Świata spotkało nas pełne rozczarowanie, po przyjeździe do klubu okazało sie, że nie jesteśmy w stanie podłączyć i nagłośnić wszystkich naszych instrumentów, nie mówiąc już o przygotowanych dwóch statywach i mikrofonach i nie działającym ani jednym (czy może aż jednym) odsłuchu!!! Pełną winę za to, że wczorajszy koncert się nie odbył ponosi klub Detox oraz nieodpowiedzialne osoby, które zabierają się za organizację koncertów licząc na to, że "jak już przyjechali to zagrają na tym co jest", niestety ale tak nie jest i nie będzie z szacunku dla Was, płacących za bilet i oczekujących dobrego koncertu.
 
Informacje, które do nas docierają, że koncert się nie odbył ponieważ KŚ przywiózł za mało sprzętu rozpowiadanych przez właścicieli klubu Detox są dla nas żenujące, całkowicie fałszywe i kompletnie niezrozumiałe...

 
 
 

16.08.2010

  ...

->

 

Zespól Koniec Świata łączy się w bólu i składa szczere kondolencje rodzinie i wszystkim przyjaciołom z powodu tragicznej śmierci Przemka HIRENA Mugeńskiego.
 
 
     

29.07.2010

  OWOCE PRESSTOURU

-> KOMENTARZE

 
Pojawiły sie owoce drugiej części naszego Oranżadowego Presstouru, serdecznie zapraszamy do oglądania:
 
CGM: Artur Rawicz VS Koniec Świata www.cgm.pl
Onet: www.onet.tv

Teleekspress::www.tvp.info/teleexpress (początek ok. 12 minuty)
 
 
 
     

10.07.2010

  TR i KŚ

-> KOMENTARZE

 

Polecamy Wam serdecznie lekturę lipcowego magazynu Teraz Rock gdzie znajdziecie wywiad z Jackiem Stęszewskim...
 
Seven Festival za nami, dzięki za miłe przyjęcie, fajnie było się z Wami spotkać w ten lipcowy gorący dzionek.
 
Zapraszamy na nasze pozostałe koncerty wakacyjne:
 
23.07 - Iłża
30.07 - Travna (CZ)
25.08 - Jastrzębie Zdrój
28.08 - Końskie
 
Życzymy Wam wszystkim niezapomnianych wakacji - uważajcie na siebie
i wracajcie w jednym kawałku... !!

 
  
 

01.07.2010

  ORANŻADA TELEDYSK !!!

-> KOMENTARZE

 

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam nasz najnowszy klip do utworu "Oranżada", jest to czwarte oficjalne video KŚ,  miłego słuchania i oglądania !

  

25.06.2010

  KILKA ŚWIEŻYCH WIEŚCI

-> KOMENTARZE

 
Słuchajcie kilka najbliższych planów KŚ... już niebawem wystąpimy na Seven Festiwal w Węgorzewie gdzie w czwartek 8 lipca ok 18 otworzymy ten jakże zacny festiwal, później trochę oddechu aby odwiedzić naszym południowych sąsiadów i ... zasłużone wakacje... :) w tzw. międzyczasie wskoczcie do wiadomego miejsca gdzie zaczynają pojawiać się nowe koncerty...
 
Polecamy Wam serdecznie przyszły lipcowy magazyn
Teraz Rock gdzie znajdziecie wywiad z Jackiem Stęszewskim... aa no i jeszcze jedno w poniedziałek w MySpace premiera naszego nowego klipu do singla Oranżada... nie przegapcie... !
 
 
 
     

13.06.2010

  ORANŻADOWY PRESSTOUR CZĘŚĆ II

-> KOMENTARZE

 
Już w najbliższy wtorek tj 15 czerwca ruszamy na drugą część presstour'u z okazji premiery naszego nowego albumu "Oranżada". Po wizytach w Antyradio oraz Muzycznej Jedynce przyszedł czas na portale internetowe oraz teleekspress, rozpiska poniżej:
 
11:00 -
Teleekspress - nagranie
12:00 -
Onet - wywiad video www.onet.pl
13:00 -
CGM - wywiad video www.cgm.pl
14:00 -
Wirtualna Polska - video czat  www.wp.pl
 
zapraszamy do słuchania i ogladania...
 
 
 
     

18.05.2010

  ORANŻADA PRESSTOUR

-> KOMENTARZE


UPDATE: 24.05.2010
Krótki wywiad z KŚ zarejestrowany podczas pierwszej części naszego oranżadowego presstour'u będzie można posłuchać  już w najbliższy czwartek w
Programie I Polskiego Radia od 12:30 w audycji "Muzyczna Jedynka" - zapraszamy !
 
 
Witajcie, kilka słów co u nas... po klubowej części ORANŻADA TOUR przyszedł czas na część plenerową, już od maja odwiedzamy Was na jakże zacnych imprezach
juwenaliowych, rozpoczął się czas świeżego powietrza, kiełbasek z grilla i toi toii :) jesteśmy na półmetku, zjeździmy jeszcze trochej kraju, tak więc info o tym gdzie się pojawimy znajdziecie po lewej stronie oraz w wiadomym miejscu... trzymajcie kciuki za pogodę !!!
 
 
W
czwartek 20 maja skoczymy do stolicy na pierwszą część ORANŻADA PRESSTOUR serdecznie Was zapraszamy, pojawimy się w  trzech miejscach:
 

Radio Kampus ok 13:00 - 16:00 - LIVE

Antyradio 18:00 - Strefa Biało Czerwona program Przemysława Frankowskiego - LIVE
Polskie Radio PR I ok 19:30 - program Adama Dobrzyńskiego - NAGRANIE

 
 
 
     

26.04.2010

  DZIŚ PREMIERA ALBUMU "ORANŻADA" !!!

-> KOMENTARZE

 

Stało się, dziś 26 kwietnia mamy dzień oficjalnej premiery naszego 5 albumu pt.  ORANŻADA !!!
Z dniem dzisiejszym kończymy z przedpremierowym odsłuchem płyty na naszym oficjalnym profilu w MySpace. Jesteśmy niezwykle zdumieni ponieważ przez lekko ponad tydzień łączna ilość odtworzeń wyniosła ponad 110 tyś !!! świadczy to o niezwykłym zainteresowaniu z Waszej strony - dziękujemy !!!
 
Zainteresowanych odsyłamy do lektury - teksty oraz do odsłuchania promomixa

 

Kilka ciekawostek związanych z naszą nową płytą. Oranżada to piąty album w naszej historii, ciekawostką może być fakt, że album nagrywaliśmy na tzw "setkę" - czyli wszystkie instrumenty jednocześnie a także to, że wśród gości znalazł się min. Tomasz Kłaptocz (Buldog) który zaśpiewał tytułowy utwór "Oranżada", płyta zawiera 13 premierowych utworów.
 
Lista Utworów:
1. Porąbana Noc
2. Bankiet
3. Na Moście w Sarajewie
4. Fania
5. Głuche Telefony
6. Jak Mnie tu Znalazłaś?
7. Szare
8. Oranżada
9. Pust Wsiegda
10. Serce w Paryżu
11. Piracki Rum
12. 1980 II
13. Pust Wsiegda AC Ver

 
Wydawcą ponownie został Rockers Publishing c/o Lou & Rocked Boys, realizacją nagrań zajął sie Jarosław Toifl. . Pierwszym singlem promującym płytę jest utwór "Bankiet"

 
 
 
     

17.04.2010

  POSŁUCHAJ ORANŻADY - PREMIERA ALBUMU 26.04 !

-> KOMENTARZE


W związku z tragicznymi wydarzeniami i związanymi z tym problemami natury techniczno - promocyjnej zapadła decyzja o
opóźnieniu premiery albumu "Oranżada", Nowa data premiery sklepowej to 26.04 album będzie sprzedawany już na najbliższych naszych koncertach a tymczasem ruszamy z odsłuchem płyty w portalu MySpace, zapraszamy !!!
 
 

 
POSŁUCHAJ
PŁYTY ORANŻADA

wejdź na
  www.myspace.com/koniecswiataband
 

  
  
 
 

26.04.2010

  ORANŻADA TOUR

-> KOMENTARZE

 

Chcieliśmy bardzo podziękować Wam wszystkim za świętowanie z nami naszych 10 urodzin... Szacunek dla Maćka Kurowickiego (Hurt), Michała Wojnara (ZMŻ), Janka Gałacha (Osły) i Krzysia Kurka za wspólne koncertowanie i świetną zabawę... Mamy dla Was nowy wzór koszuliny urodzinowej, przypominamy, że koszulki dostępne na wszystkich koncertach KŚ

 

 

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery naszego następnego albumu, już dziś możemy Wam zdradzić kilka szczegółów: płyta nosić będzie tytuł "Oranżada", premiera planowana jest na przełomie marca i kwietnia, na płycie znajdzie się 12 premierowych utworów, pojawią się również liczni goście, wydawcą ponownie został Rockers Publishing c/o Lou & Rocked Boys, realizacją nagrań zajął sie Jarosław Toifl.

 

Zapraszamy do działu koncerty gdzie powili pojawiają sie miasta które odwiedzimy w najbliższym czasie pod kryptonimem ORANŻADA TOUR.
 
Jeśli chcecie abyśmy wystąpili na Juwenaliach Krakowskich możecie na nas zagłosować na stronie: www.juwenaliakrakowskie.pl

 

PS: fotki z urodzin niebawem na stronie!

 
 
 
 

16.01.2010

  10 URODZINY KOŃCA ŚWIATA + GOŚCIE 

-> KOMENTARZE


Witamy w Nowym Roku...!

Już w styczniu 10 Urodziny Końca Świata...! Znamy już wszystkie szczegóły obchodów naszej rocznicy :) Wraz z załogą urodzinową odwiedzimy trzy miasta:

 

 

29.01.2010 - NOWY SĄCZ klub "Velvet" godz: 19:00

- Maciek Kurowicki (Hurt)

- Michał Wojnar (Zabili mi Żółwia)

- Jan Gałach (Osły)

- Chico

After Party i rockoteka po koncercie w klubie Nova Szafa ul. Piotra Skargi 17

 

30.01.2010 - KRAKÓW klub "Kwadrat" godz: 19:00

- Maciek Kurowicki (Hurt)

- Michał Wojnar (Zabili mi Żółwia)

- Jan Gałach (Osły)

- Zabili mi Żółwia

 

31.01.2010 - KATOWICE klub "Cogitatur" godz: 19:00

- Maciek Kurowicki (Hurt)

- Michał Wojnar (Zabili mi Żółwia)

- Jan Gałach (Osły)

- Krzysztof Kurek

- Katarzyna Pytel

- Natural Mystic (akustycznie)

  

 
Informacje o biletach i punktach przedsprzedaż znajdziecie w dziale koncerty

Takie urodziny zdarzają sie raz na 10 lat, nie może Was zabraknąć... ;)

  

 
PS: Kilka słów o nowej płycie i planach na przyszły rok w portalu www.yeppy.pl  na pytania Damiana Marciniaka odpowiada Jacek Czepułkowski

                        

 

  
   

Copyright 2002-2007 GFM GrupaFreshMedia & KŚ, Wszelkie prawa zastrzeżone, zakaz kopiowania grafiki oraz treści bez zgody autorów